#GRAFİK TASARIM

image description

#HERŞEY DEĞİŞECEK

image description
01

KURUMSAL

Hakkımızda

 Hakkımızda

Hakkımızda

Nette Reklam, dijital dünyanın baş döndüren hızını ve yeniliklerini arkasına alarak müşterilerine maksimum şekilde fayda sağlamak amacıyla 2018 yılında kurulmuştur. Müşterilerine 360 derece dijital hizmet sunan Nette Reklam, her biri kendi kategorisinde uzman, dijital dünya bağımlısı ve yaratıcı profesyonel bir ekibe sahiptir.

a1z1.com.tr
a1z1.com.tr

Web Tasarım

akilliphone.com.tr
akilliphone.com.tr

Web Tasarım

allymobile.com
allymobile.com

Web Tasarım

hediyekovani.com
hediyekovani.com

Web Tasarım

 • Grafik Tasarım

  Grafik tasarım bir mesajı iletmek, bir görseli geliştirmek veya bir düşünceyi görselleştirmek için metnin ve görsellerin algılanabilir ve görülebilir bir düzlemde, iki boyutlu veya üç boyutlu olarak organize edilmesini içeren yaratıcı bir süreçtir.

 • Web Tasarım

  Web standartları, değişik web sayfası görüntüleme cihazlarının, web sitesi içinde sunulan bilgileri aynı şekilde kullanıcıya göstermesine yardim eden bir takım yazılım teknolojileri toplamına verilen isimdir.

 • Video Yapım

  Fikir oluşturma aşamasından, senaryo yazımına, yapımdan, yapım sonrası hizmetlerine kadar, görsel yapımlarınızın her aşamasın da hizmet vermektedir.

 • Animasyon Yapım

  3d animasyon başta olmak üzere, animasyonun her çeşidi, uzman sanatçılar tarafından yapılır.

 • İşitsel Yapım

  Jingle Yapımı TV Reklam Müzikleri Radyo Spotları Film-Dizi-Belgesel Müzikleri Program-Dizi Jenerik ve Fragman Müzikleri Kurumsal Tanıtım Müzikleri Marka sinyal ve logo müzikleri Şirket motivasyon-lansman müzikleri Aplikasyon ve oyun müzikleri Seslendirme Söz yazımı Albüm prodüksiyonları Çağrı Merkezi-Santral seslendirme ve müzikleri Ses tasarımı, kayıt, mix, mastering

 • Havadan Görüntüleme

  Havadan görüntüleme uzmanı yönetiminde model uçak - helikopter ya da gerçek helikopterler kullanılarak havadan video ve fotoğraflama hizmetlerini vermekteyiz.

HİZMETLER

04 TÜMÜNÜ GÖR